• Sosyal Hesaplarımız

Çatılı, Kabin Konteyner

Güvenlik kabinleri, fabrika güvenliklerinde vazgeçilmez modüler yapılardan birisidir. Fabrikalar dışında depolar, şantiye girişleri, yaşam siteleri, polis kontrol noktaları ve bir çok kontrol noktasında kullanılmaktadır.

Standart güvenlik kabinleri tek düze bir görünüme sahiptir ve bir farklılık oluşturmak, sizin kurumsallığınızdan uzak kalırlar. Kurumsal bekçi kulübelerinin standart kulübelerden ayıran en büyük özelliği özel çatı tasarımlarının yanı sıra kurumsallığınız yansıtan renklere boyalı olmasıdırlar.

Yuvam Konteyner Türkiye'de parapet çatılı kurumsal güvenlik kabini imalatında lider firmadır. Kocaeli Gebze organize bölgesindeki fabrikasında ürettiği özel güvenlik kabinleri ile bir çok kurumsal firmanın ilk tercihi olmuştur. Sizlerin kalitenizi ve kurumsallığınızı yansıtan güvenlik konteyneri ihtiyaçları için bizlerle iletişim geçmeyi unutmayınız. Aylık 500 adet üretim kapasitesi ile sizlerin hizmetinizdeyiz.


Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
arama etiketleri:
Kocaeli merkez konteyner, Başiskele kabin, Çayırova bekçi kabini, Darıca şantiye kabini, Derince, Dilovası, Gebze fabrika güvenlik kabini, İzmit, Körfez bekçi kulübesi, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe güvenlik konteyneri

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53