• Sosyal Hesaplarımız

3x6m WCli ve Mutfakli, Büyük Camlı Satış Ofis Konteyneri

3x6m ebatında 18m2 alana sahip, içerisinde 1 adet wc odası ve 1 adet mutfak odası bulunan, önünde büyük camekana sahip, girişi arka tarafında olan, isteğe göre önden yada yandan da giriş verilebilen satış ofis konteyneri.


Oldukça ekonomik fiyata imal ettiğimiz satış ofis konteynerinin yan ve arka dış duvarları galvaniz saclıdır. Ön duvarı ise fuga desenli betopan kaplamalıdır. Ön bölümün üst kısmında tek bölümlük bir parapet çatı bulunmaktadır. İç kaplamasında zemin avrupa malı PVC mineflö, duvarları isteğe göre suntalem yada betopan kaplamalı olarak imal edilmektedir. Daha ekonomik iç kaplama isterseniz de PVC lambiri kaplamalı olarak imal etmekteyiz. İç aydınlatmasında 4 adet spot lamba bulunmaktadır. Konteyner içerisinde klozet tipi wcden oluşan WC odası ve içerisinde el yıkama lavabosu bulunmaktadır. Ayrıca oda biçiminde mutfak odası bulunmakta ve içerisinde 1 metrelik mutfak tezgağı bulunmaktadır. Konteynerin ön bölümü yekpare camdan oluşmaktadır. Dış kapısı arka taraftan sac kapıdan yapılmıştır. İsteğinize göre dış kapısını kısa yan kenarından yada ön bölümden de imal edilebilmektedir.

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53