• Sosyal Hesaplarımız

WC Kabin Konteyner

İş dünyasında ve konser, toplantı gibi etkinliklerde, fuarlarda, piknik, mesire yerlerinde halkın en önemli ihtiyacı wc alanlarıdır. Genellikle kısa süreli yada geçici alanlarda wc en önemli unsurlardır. Konteyner ve kabin wc tuvalet yapıları bu tür ihtiyaç alanlarında en uygun çözümlerdir. WC kabinler seyyar yapılar olup etkinlik alanında kolayca yer değiştirilebilir yapı modelleridir.

WC konteyner ihtiyaçlarınızda kaliteli imalat ve yüksek üretim kapasitesi ile Yuvam Konteyner sizlerin ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. Geliştirdiği Sandwich panel wc kabin teknolojisi ile firmaların tercihleri arasında olan konteyner wc ürünlerimiz ile Kocaeli Gebze Organize Sanayi bölgesindeki fabrikamızda hizmetinizdeyiz.

WC Kabin Konteyner Teknik Özellikleri


 • Duvarları sandwich panel
 • Zemini betopan
 • Kapıları isteğinize göre PVC yada Sac kapı olarak takmaktayız.
 • Kapı camları buzlu camlı yada menfez ile kapatılmakta, kapıda menfez olması ekstra havalandırma sağlamaktadır.
 • WC kabin arka bölümünde ekstra menfez kullanılarak havalandırma oranı artırılmaktadır.
 • İç aydınlatmada şantiye tipi lamba ile aydınlatma yapılmaktadır.
 • Zemin fayans kaplama veya epoksi ile kaplanıp sızdırmazlık sağlanmaktadır.
 • El yıkama lavabosu şantiye tipi standart lavabodur.
 • Elektrik tesisatında CE ve TSE belgeli yerli üretim malzemeler tercih edilmektedir.
 • WC bölümü isteğinize göre Alaturka Ayak Taşlı yada Alafranga Klozet olarak imal edilmektedir.
 • İsteğinize göre alt bölümde 100 LT ila 1000 LT arası atık tanklı olarak imal etmekteyiz.
 • İsteğinize göre WC kabin üst bölümüne temiz su deposu ile birlikte imal etmekteyiz.
 • Temiz su ve pis su tesisatında TSE belgeli yerli üretim ürünler kullanılmaktadır.


Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
arama etiketleri:
Kocaeli wc konteyner, Başiskele wc kabin, Çayırova wc konteyner, Darıca şantiye wc, Derince, Dilovası, Gebze wc konteyner, İzmit, Körfez tuvalet konteyner, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe umumi tuvalet

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53