• Sosyal Hesaplarımız

Kocaeli Kiralık Konteyner

Çoğunlukla da kalacak mekan ve ev konusunda sıkıntı çeken bu çalışanlar için inşaat sektörlerinde kullanılmak üzere üretilen Kiralık konteyner uygulaması çok fazla beğeni toplamış olan en güzel uygulamalardan biridir.

Yuvam Konteyner kalitesi ile üretilen sıfır konteynerlerimizden yada ikinci el konteynerlerimizden istediğiniz özelliklere uygun konteynerler kiralayabilirsiniz. Kocaeli Gebze organize sanayi bölgesindeki fabrikamızı ziyaret ederek yada bizi arayarak konteyneri kolayca kiralayabilirsiniz.

2 aydan başlayan kiralama imkanları ile dilediğiniz süre kadar yatakhane, ofis, yemekhane, wc, duş, bilet gişesi, büfe gibi konteyner seçeneklerimizden istediğinizi kiralayabilirsiniz. Ayrıca özel ihtiyaçlarınıza yada daha kısa süreli ihtiyaçlarınıza özel oluşturduğumuz kiralama hizmeti hakkında da bilgi alınız.

İnsan hayatını kolaylaştıran bununla beraber teknolojisi ile göz kamaştıran bir sektörün, yaşam alanlarına yaptığı katkıyı da unutmamak gerek. Son derece dayanıklı bir şekilde inşa edilmiş bir sistemin, kiralık konteyner şeklinde önünüze gelmesi de yine çok önemli bir avantaj. Pek çok değişik sektörde farklı hizmet unsurlarını uygun koşullarda elde etmek, elbette ki çok önemli. Bu sektörde hizmet veren işletmelerin, kiralık konteyner, tam da sizin aradığınız sonuçları ortaya koyabilir. İnsanların yaşam standardını yukarı çeken, her alanda onları destekleyen ve teknolojisi ile göz kamaştıran bir sektör, ikinci el alternatifleri ve kiralık seçenekleri ile de gerçekten göz dolduruyor. Oldukça hızlı büyüyen bir sektör olan kiralık konteyner ve ortaya koyduğu muazzam sunumlar, insanlar için gerçekten ideal bir teknoloji olarak görülebilir. Uygun fiyat seçenekleri ve kullanım konusundaki avantajları da yine herkesi olumlu derecede etkileyici.

İnternet üzerinden hazırlanmış görsellerde ihtiyacınızı belirlemeniz ve tespit etmeniz çok daha kolay olabilir. Uygun fiyat seçenekleriyle sunulmuş kiralık konteyner, bu alandaki teknolojinin ve sektörün çalışmalarını da daha net bir şekilde ortaya koyuyor. Mobil konteyner seçeneğinin en fazla tercih edilenlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle geçici yaşam mekânı konusunda kiralık alternatiflerini değerlendirmek, gerçekten çok iyi bir fırsat gibi duruyor. Adeta kaliteli bir yaşam mekânı olarak kiralık olarak size sunulan muazzam hizmetin, geçici bir süre de olsa korunaklı bir mekânda kalmanız konusunda size yardımcı olacağını söyleyebiliriz. Ölçü ve ebatlar konusunda oldukça farklı seçenekleri sunan bu muazzam sektör. Değişik alternatifler ile birlikte insanlara yardımcı olmaya devam ediyor. Siz de geçici ihtiyaçlarınızı karşılamak için kiralık konteyner ve bu konudaki ciddi çalışmaları ile ön plana çıkan firmaları değerlendirmelisiniz.
Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
arama etiketleri:
Kocaeli kiralık konteyner, Başiskele, Çayırova kiralık ofis konteyner, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze kiralık konteyner, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra kiralık konteyner ev, Karamürsel, Kartepe

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53