• Sosyal Hesaplarımız

Başiskele Konteyner

Gün gün kullanımı yaygınlaşan ve farklı alanlarda da kullanımı olan konteynerlerin tercihini siz de yapabilir ve istekleriniz neticesinde edinebilirsiniz. Farklı amaçlarla ve ihtiyaçlarda kullanılmakta olan Başiskele konteyner isteğe göre ofis konteyner olarak da tercih edilmektedir. Böylelikle adından da anlaşılacağı üzere ofisler için kullanılan konteynerler olarak bilinmektedir. Bununla birlikte aynı zamanda şantiyeler için de kullanılan birtakım yapıların olduğunu da bilmelisiniz. Buranın içerisinde de WC ve duş olarak alt kategorilere ayrılabileceğini bilmelisiniz. Böylelikle tam olarak istekleriniz neticesinde en uygun şekilde olan konteyner tercihini yapabilir ve sonrasında da bunu rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kullanımı yaygınlaşan bu yapılar son derecede de avantajlı olmaktadır.Maliyet bakımından da diğer yapılara oranla çok daha uygun olan bu konteynerler farklı farklı şekilde imal edilmektedir. Bunun için de nasıl bir yapıya, nasıl bir konteynere sahip olmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Sonrasında ise sizin için fazlasıyla uygun ve bir o kadar da ideal şekildeki Başiskele konteyner seçiminizi yapabilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki isteklerinize cevap verecek ve kaliteli şekildeki yapıları tercih edebileceğiniz tarzdaki yapılar burada yer alıyor. Siz de aynı şekilde isteğe sahipseniz veyahut böylesine bir konteyner tercihinde bulunmayı istiyorsanız o zaman buna göre en ideal şekildeki konteyneri tercih edebilirsiniz.

Modüler yapılarda olan yapılar konteyner, kabin ya da prefabrik yapılara sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı çeşitlerde bulunan bu konteynerler atık ya da farklı amaçlar için de tercih edilmektedir. Siz de isteğinize göre en uygun şekildeki Başiskele konteyner tercihini yapabilirsiniz. Sizler için ideal ve aynı zamanda da uygun olan bu konteynerler çok amaçlı olmaktadır. İstekleriniz neticesinde tercih edebileceğiniz ve sonrasında da bunları kullanabileceğinizi belirtmek bu konuda oldukça faydalı olacaktır. Aynı şekilde düşünüyorsanız o zaman isteklerinize göre ideal tarzda olan konteynerler arasından en uygununu ya da en idealini belirleyebilir ve sonrasında da onu satın alabilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki bu konteynerler son derecede kaliteli ve aynı zamanda da bir o kadar uygun olarak karşınıza çıkacaktır. Böylelikle tam olarak isteğinize göre olan ürünü belirleyebilir ve onu alabilirsiniz.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr


- - - - -
arama etiketleri: aksığın, altınkent, atakent, aydınkent, barbaros, camidüzü, damlar, doğantepe, döngel, fatih, havuzlubahçe, karadenizliler, karşıyaka, kazandere, kılıçarslan, körfez, kullar tepecik, kullar yakacık, mahmutpaşa, mehmetağa, ovacık, paşadağ, sahil, sepetlipınar, serdar, serindere, servetiye cami, servetiye karşı, seymen, şehitekrem, tepecik, vezirçiftliği, yaylacık, yeniköy merkez, yeşilkent, yeşilyurt, yuvacık yakacık.

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53