• Sosyal Hesaplarımız

Hakkımızda

Kocaeli Konteyner HakkımızdaKonteynerlerin kullanımının hızla artmasıyla birlikte sizlere profesyonel şekilde hizmet veren firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte bunu yerine getirecektir. Her daim yanınıza bulunan ekibimiz sizlere uygun, kaliteli ve de hızlı hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. İstekleriniz neticesinde inşa edeceğiniz veyahut satın alacağınız Kocaeli konteyner ürünleri son derecede kaliteli olacaktır. Ayrıca bu durum sizin isteğinize göre de birtakım farklılık gösterebilir. Dolayısıyla ne tür bir konteyner istediğinize karar vermeniz, sonrasında da bu konuda detaylı şekilde bilgi almanız yeterli olacaktır. Firmamız sizlere yıllardır bu alanda hizmet veriyor ve alacağınız hizmetin de en kalitelisini, en uygunu olmasını hedefleyerek hizmetlerine devam etmektedir.Özellikle de son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte tercih edilen konteynerlerin sayısında hızla artış yaşanmaktadır. Hoş ve aynı zamanda da modern görünüme sahip olan yapıların teknoloji bakımından da donatılmasıyla ortaya çok farklı yapıların çıktığını söylemekte fayda var. Dolayısıyla teknolojinin bu imkanlarından faydalanarak tercih edeceğiniz konteynerler çok daha avantajlı ve sizler için uygun olacaktır. İsteğinize göre en uygun tercihi yapabilir ve sonrasında da bu yapının inşa edilmesi için gerekli olan talimatları verebilirsiniz. Firmamız sizlere en ideal şekilde destek sunmak için uzman ekibimiz ile birlikte hizmetinizde olacaktır. İstediğiniz an iletişime geçtikten sonrasında ekibimiz sizlere daima en kaliteli ve en uygun şekildeki hizmeti sunacaktır.

İstanbul’daki ve de Kocaeli Gebze’deki fabrikalarımızda üretimi gerçekleştirilen bu konteynerler sonrasında ise tüm Türkiye’ye satılmaktadır. Siz de bu konteynerleri satın alabilir ve sonrasında da neredeyseniz oraya inşa edilmesinin talimatını verebilirsiniz. Bu konteynerler yılın herhangi bir zamanında herhangi bir yere şekilde edilebilir. Pratik ve aynı zamanda da son derecede kullanışlı olan bu Kocaeli konteyner ile birlikte daha profesyonel görünüşe kavuşacaktır. Siz de bu yapıları tercih edebilir, isteklerinize göre de en uygun yapıların inşa edilmesi için gerekli talimatları verebilirsiniz. Konteyner projesinin çiziminden inşasına ve tamamlanmasına kadar hemen hemen her aşamada yanınızda olacak ekibimiz bu konuda profesyoneldir ve bilgilidirler. Dolayısıyla siz de bu konteynerlere sahip olmak isteği içerisindeyseniz ekibimiz ile iletişim halinde olabilir, sonrasında da satın alacağınız konteynerin daha kaliteli hal almasına şahitlik edebilirsiniz. Nerede ya da ne zaman bu konteyneri satın almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve sonrasında da konteynerlerin profesyonel eller neticesinde ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere en uygun ve en kaliteli hizmeti sunacak ekibimiz daima hazır bir şekilde sizlerden gelecek telefonları beklemektedir.


Ayrıca müşteri memnuniyetinin firmamız için önemli olduğunu belirtmeliyiz. Dolayısıyla kaliteli hizmet verme amacında sizlere sunacağımız hizmetin bu doğrultuda olmasını istiyoruz. Böylelikle istekleriniz neticesinde son derecede ideal ve bir o kadar da uygun konteynerlere sahip olacaksınız. Konteynerlerin imalarında kullanılan malzemelerin kalitesi de isteğe göre değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla ne kalitede bir ürün isterseniz bunu bize, firmamıza belirtin ve sonrasında da istekleriniz neticesinde en kaliteli hizmeti almak için ekibimiz sizlere destek versin. Ayrıca konteynerler farklı tarzda da olabilir. Bununla birlikte farklı türdeki yapıları oluşturmak da mümkündür. İstediğiniz tarzdaki konteynerleri her daim oluşturmak son derecede pratik olacaktır.

Firmamız konteynerlerin üretimini gerçekleştirdiği gibi aynı zamanda bu konteynerlerin tamirat işlemlerine de bakmaktadır. Eğer ki konteynerlerinizde herhangi bir problem veyahut sorun varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sonrasında ise ekibimiz sizler için en uygun şekilde hizmeti sunacaktır. Arızalı ya da problemli yapınız en kısa süre içerisinde tamir edilecek ve sonrasında da konteyneri aynı şekilde kaldığı gibi kullanmaya devam edeceksiniz. Oldukça geniş ürün yelpazemiz ile sizlere sunacağımız yapılardan memnun kalacaksınız. Ayrıca bu yapılardaki ürünlerin tamamını kişiselleştirebilirsiniz. Daima profesyonelliği ve en iyisini hedefleyen firmamız bu alanda sizlere her daim en kaliteli hizmeti vermek için çaba harcamaktadır. Dolayısıyla ortaya çıkan çalışmalar ve projeler ile birlikte referanslarımız bakımından da kendini kanıtlamış firmamız aracılığıyla en uygun şekilde yapınızın inşa edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu yapılar daha az alan kaplaması, düşük maliyetli olması ve yılın her günü yapılması bakımından oldukça avantajlı hale gelmektedir. Fabrikalarımızda üretimi gerçekleştirilen malzemeler istediğiniz herhangi bir yere getirilerek burada montaj ve gerekli olan diğer işlemleri tamamlanır. Böylelikle en kısa süre içerisinde kullanım haline getirildiğini söylemekte de fayda vardır.

Konteynerlerin yapım aşamalarını belirtmek gerekirse bunlardan birincisi bu konteynerin projesinin seçimi ve sonrasında da bu projenin çizimini gerçekleştirmektedir. Birbirinden farklı şekildeki ve tarzdaki konteyner arasından en ideal ve uygun olanını belirleyerek projenin çizimi ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İstediğiniz herhangi tarzdaki ve şekildeki yapıları burada belirleyebilir ve sonrasında da uzman mühendisler doğrultusunda projenin çizimi tarafınıza sunulacaktır. Tarafınızdan onay verilen bu yapılar hemen yapı imalat aşamasına geçilmektedir. Kaliteli yapılar Kocaeli konteyner aracılığıyla sizler için imal edilmektedir. Projenizin ödemelerini ve gerekli olan diğer işlemleri hallettikten sonrasında montaj anında kullanılan gerekli malzemeler imal edilmeye başlanmaktadır. Ayrıca tercih edilen malzemeler iklim koşullarına göre en ideal ve uygun şekilde imal edilmektedir. Siz kendi isteğiniz doğrultusunda kalitenin daha artacağına ya da en uygun şekilde imal edileceğine karar verebilirsiniz. Böylelikle daha fazla yağış yağan bölgelerde buna göre yalıtımı artırabileceğiniz gibi soğuk veyahut sıcak yerlerde de yalıtımın buna göre olmasını sağlayabilirsiniz.

Sizler için burada üretimi gerçekleştirilen konteynerlerin tamamen kişiselleştirilebilir olduklarını söylemekte de fayda var. Böylelikle istediğiniz tarzda veyahut türde bir konteynere sahip olmak isterseniz bunu bize belirtin ve sonrasında da istekleriniz neticesinde en uygun yapıların imalatına başlayalım. Her bir parçanın kolay kurulabilir ve kullanılabilir olmasıyla birlikte istediğiniz tarzdaki yapılara sahip olmak böylelikle mümkün hale gelmektedir. Siz de konforlu, modern bir yapıya sahip olmak isterseniz veyahut böylesine bir düşünceniz varsa hemen firmamıza bunu belirtebilirsiniz. Sonrasında da alacağınız profesyonel destek neticesinde uzun zaman kullanabileceğiniz yapınızın olacağını bilmenizde de fayda var. Böylesine kaliteli ve bir o kadar da özel şekildeki yapılara sizler için özenle hazırlanacak ve kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale getirilmeniz sağlanacaktır. Birbirinden farklı tarzda yer alan konteynerlerden herhangi birisini tercih edebileceğiniz gibi istekleriniz neticesinde en uygun şekildeki yapıların inşa edilmesini sağlayabilirsiniz. Tasarım bakımından ve aynı zamanda da modernize bir konteynere sahip olmak, bu yapılardan da en uygununu tercih etmek isteğiniz varsa bunu da direkt olarak firmamız ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Her daim en kaliteli ve hızlı şekilde hizmet veren firmamız sizlere konteyner alanında yıllardır hizmet vermektedir. Siz de bu konuda profesyonel desteğe sahip olmak isterseniz veyahut böylesine bir düşünceniz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bizimle iletişime geçtikten sonrasında ne tür bir konteyner istediğinizi belirttikten sonrasında bu yapıların proje çizimi aşamasına geçilecektir. Sonrasında da onay vermeniz durumunda kısa sür içerisinde gerekli malzemelerin ve parçaların imalatına başlanacaktır. Yılın her günü, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde sizlerin istekleriniz neticesinde üretimi gerçekleştirilerek montaj işlemleri tamamlanacak olan Kocaeli konteyner ürünlerine siz de sahip olabilirsiniz. Yapılar villa tarzında olabileceği gibi aynı zamanda tek katlı, çok katlı ya da iki katlı yapılar sizler için sunulmaktadır. Bununla birlikte farklı tarzdaki yapılara da sahip olabileceğinizi söylemekte fayda var. Firmamız aracılığıyla inşa edeceğiniz yapılar bu konuda oldukça profesyonel olacağı gibi aynı zamanda da sizin için en idealidir. İstekleriniz neticesinde kaliteli ve özel yapılara sahip olabilir, bu yapılardan da her daim memnun kalabilirsiniz. Yıllardır sizlere bu alanda hizmet veren firmamızdan alacağınız kaliteli hizmet daima bu konuda ideal ve bir o kadar da uygun olacaktır. Sizler için en uygun şekildeki yapılara sahip olmanızı sağlayacak firmamızdaki ekibimiz tecrübeli ve aynı zamanda deneyimlidir. Bundan ötürü de merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarına buradan ulaşabileceğiniz gibi sonrasında da buna uygun şekilde yapılarınızı şekillendirmeniz de mümkün hale gelecektir. İnşa edeceğiniz alana göre en uygun ve ideal şekildeki yapılar sizler için belirlenecek ve sonrasında da tarafınıza sunulacaktır. Emin olabilirsiniz ki buradaki, yapıların inşasından her daim memnun kalacaksınız ve istekleriniz neticesinde de en uygun konteynerlere sahip olacaksınız. Bu konuda firmamız her daim sizin yanınızda yer alacak ve en uygun hizmeti, sunacaktır. İstediğiniz tarzda bir yapı arzusu içerisindeyseniz ya da konteynere sahip olmayı istiyorsanız bu konuda profesyonel destek almanız her daim sizler için ideali ve bir o kadar da uygunu olacaktır.
Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53