• Sosyal Hesaplarımız

Darıca Konteyner

Çok alanda kullanılan ve tercih edilen konteynerler günümüzde oldukça popüler hale gelmiştir. Çünkü bu konteynerler farklı alanlarda kullanılmasıyla birlikte her isteğe göre uygun şekilde de imal edilmektedir. Böylelikle standartlara uygun yük konteynerleri Darıca Konteyner aracılığıyla sizler için üretilirken aynı zamanda farklı tarzdaki yük konteynerlerinin de üretiminin gerçekleştirileceğini belirtmekte fayda var. Bunun için de yapmanız gereken en önemli unsurlardan birisi ne şekilde tercih yapacağınızı ve sonrasında da en uygun, en ideal tarzdaki ürüne karar vereceğiniz olmaktadır.Sandviç panel metropol kabinlerden yana tercihiniz olabileceği gibi aynı zamanda betonpanlı metropol konteyner tercihiniz de olabilir. Bütün bunlarla birlikte isteğinize göre kabin tercihinde de bulunabilirsiniz. Sizler için geliştirilen ve imalatı gerçekleştirilen Darıca Konteyner yapı sektörüne farklılıklar getirmiştir. Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde tercih edilen ve kullanılan, şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında bulunan bu konteynerler sizler için fazlasıyla yeterli ve ideal olacaktır. Isı ve ses izolasyonu bakımından hemen hemen her alanda kullanımı gerçekleştirilmektedir. Böylelikle yemekhane, kantin, ofis, yatakhane, çamaşırhane, WC, depo, mescit gibi farklı farklı alanlarda daima tercih edilmektedir. Aynı zamanda üç kata kadar da birleşimli sistem ile projelendirilmekte ve bu tarzda kullanıma da hazır hale getirilmektedir. Siz de kendi isteklerinize göre en uygun tarzdaki bu yapıları tercih edebilir ve onları da kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nerede ya da nasıl şekilde kullanımını gerçekleştireceğinizi belirlediğiniz bu konteynerler arasından kendi isteğinize göre en ideal olanını belirleyebilirsiniz. Sonrasında ise buna en uygun şekildeki Darıca Konteyner çeşidine karar verebilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki bu konteynerler sizler için fazlasıyla yeterli ve bir o kadar da uygun şekilde olacaktır. Birbirinden farklı tarzda olan bu konteynerler arasından siz de istekleriniz neticesinde en uygununu ya da en idealini belirleyebilir ve sonrasında da bunun siparişini verebilirsiniz. Böylelikle kısa süre içerisinde hazır hale getirilen ve kullanmanız için uygun olan konteynerleri satın alabilirsiniz. Demonte sistemi ile ön üretim gerçekleştirilir ve sonrasında da uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınır ve kullanım yerinde kısa sürede kullanıma hazır hale getirilir.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr


- - - - -
arama etiketleri: abdi ipekçi, bağlarbaşı, bayramoğlu, cami, emek, fevziçakmak, kazımkarabekir, nenehatun, osmangazi, piri reis, sırasöğütler, yalı, yeni, zincirlikuyu.

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53