• Sosyal Hesaplarımız

Gebze Konteyner

Her daim rahatlıkla kullanılabilen ve de çok alanda tercih edilen konteynerleri siz de tercih edebilir ve bu yapılardan da memnun kalabilirsiniz. İsteğinize göre en ideal şekildeki Gebze konteyner bu konuda oldukça başarılı olacaktır. Farklı tarzda ve türde olan bu ürünler kalite bakımından da tam olarak isteklerinize cevap verecek nitelikte olduğunu bilmelisiniz. Böylelikle tarzının ve kalitesinin de ideal, uygun olduğunu bilmelisiniz.Düşük maliyetli olarak üretilen bu yapılar son derecede sağlam, dayanıklı ve de kaliteli malzemelerden üretimi gerçekleştirilmektedir. Siz de kendi istekleriniz neticesinde tercih edilen malzemenin kalitesini arzunuza göre artırabilirsiniz. Ayrıca bölgesel olarak farklı tarzda ya da kalitede inşa yapılacağını söylemekte de fayda var. Sizler de Gebze konteyner ile birlikte isteğinize göre farklı tarzdaki konteyner çeşitlerine kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Böylelikle kaliteli yapıları tercih etmeniz ile birlikte bu yapıların da kaliteli olmasını sağlamak da önemli bir boyuta ulaşmaktadır. Firmamız aracılığıyla tercih edeceğiniz bu konteynerler belirtildiği üzere kalite bakımından ve konfor bakımından oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. İstediğiniz tarzdaki yapıya her daim kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Son yıllarda arsa alanlarının azalması ve fiyatının artmasıyla birlikte binalar çok katlı yapılmaya başlamıştır. Böylelikle inşa edilen yapıların yüksek ve çok katlı olmasıyla birlikte sağlam olması da söz konusu haline gelmiştir. Böylelikle hafif çelik teknoloji ile beraberinde şehir dokusunu bozmadan istekler neticesinde tasarlanan çok katlı prefabrik yapılar estetik güzelliğiyle göz kırpıyor. Ayrıca kırsal yerlerde de tercih edilen Gebze konteyner ile küçük çaplı konteynerleri kullanarak bir yaşam alanı oluşturmak mümkün olacaktır. Tamamen istekler neticesinde en uygun şekildeki yapılara sahip olmak ve bu yapılardan da en uygununu ve idealini tercih etmek oldukça uygun ve bir o kadar da faydalı olacaktır. Sizin de düşünceniz bu doğrultudaysa isteklerinize göre konteynerlere sahip olabilirsiniz. Konteynerler ihtiyacınıza göre çok farklılık göstermektedir. Siz de istediğiniz herhangi bir konteynere sahip olmak için ilk olarak ne tür bir konteyner istediğinizi belirlemelisiniz ve sonrasında da ona uygun şekilde ürünün siparişini vermeli veyahut onu direkt olarak satın almalısınız desek ideal olacaktır.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

- - - - -
arama etiketleri: adem yavuz, ahatlı, arapçeşme, balçık, barış, beylikbağı, cumaköy, cumhuriyet, denizli, duraklı, elbizli, eskihisar, gaziler, güzeller, hacıhalil, hatipler, hürriyet, inönü, istasyon, kadıllı, kargalı, kirazpınar, köşklü çeşme, mevlana, mimar sinan, mollafenari, muallimköy, mudarlı, mustafapaşa, osman yılmaz, ovacık, pelitli, sultan orhan, tatlıkuyu, tavşanlı, tepemanayır, ulus, yağcılar, yavuz selim, yenikent.

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53