• Sosyal Hesaplarımız

Kocaeli Kiralık Yük Konteyner

Yurtiçi ve yurtdışı ürün ve makine taşımada yük konteynerleri önemli bir yere sahiptir. Uluslararası kabul görmüş bu taşıma çözümü alıcı ve satıcıların standartı haline gelmiştir. 10 ft, 20 ft, 40 ft ve 45 ft olmak üzere en çok kabul gören ebatlar başta olmak üzere DC ve High Cube gibi 2 farklı yükseklik seçeneği sunmaktadırlar.

Yük konteynerlerini sıfır yada ikinci el olarak satın almanız mümkün. Fakat özellikle kısa süreli ihtiyaçlarda en kârlı çözüm yük konteyneri kiralamaktır. Yuvam Konteyner stoktan hazır 5 Bin ortalama sayıda konteyner stoğu ile sizlere istediğiniz her ebatta kiralık yük konteyneri hizmeti sunmaktadır.

İstanbul ve Kocaeli'deki stok depolarımızdan teslime hazır konteyner kiralamak için info@yuvamkonteyner.com.tr mail adresine yada 0545 929 02 21 nolu Whatsapp iletişim hattına isteklerinizi iletebilirsiniz.


Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
arama etiketleri:
Kocaeli kiralık konteyner, Başiskele yük konteyner, Çayırova kiralık yük konteyner, Darıca iso konteyner, Derince, Dilovası, Gebze kiralık yük konteyner, İzmit, Körfez yük konteyner kiralama, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53