• Sosyal Hesaplarımız

Gölcük Konteyner

Günümüzde konteyner kullanımı her geçen gün artmaktadır. Gerek taşımacılık sektöründe, gerekse de yapı olarak kullanılmakta olan bu konteynerlere duyulan ihtiyaç da aynı şekilde her gün artmaktadır. Çünkü çok amaçlı olarak kullanılması ile Gölcük konteyner daha avantajlı hale gelmiştir. Böyle ki ofis olarak kullanılan konteynerler ile birlikte artık diğer yapılara gerek kalmadan basit, pratik ve aynı zamanda da son derecede kolay şekilde bu yapılara sahip olmanın mümkün olduğunu bilmelisiniz. Sizler için ideal ve aynı zamanda da uygun şekilde olan bu yapılar kalite bakımından da bir o kadar ideal ve uygun olacaktır desek yeterlidir.İsteklerinize göre belirleyeceğiniz konteynerlerin tercihini yapmadan öncesinde de ne tür bir yapıya sahip olmadığınızı belirlemelisiniz. Böylelikle şantiye için satın alacağınız konteynerlerin bu konuda çok daha avantajlı olması için sadece şantiye için üretimi gerçekleştirilen ürünleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda Gölcük konteyner duş ve WC olarak da tercih edilmektedir. Böylelikle istenilen herhangi bir yerde rahatlıkla kullanılabilecek ve tercih edilebilecek bu yapıları siz de isteğinize göre belirleyebilir ve sonrasında da bu yapıları satın alabilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki son derecede ideal ve bütçe dostu maliyetiyle sizler için yeterli olacaktır. Farklı tarzdaki yapılara sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda kendinize göre kişiselleştirebileceğinizi de bilmelisiniz. Böylelikle sizler için bu durumun oldukça avantajlı ve bir o kadar da uygun olacağını belirtebiliriz.

Farklı amaçlar için kullanılmakta olan konteynerler aynı zamanda güvenlik kulübesi olarak da tercih edilmektedir. Böylelikle portatif özelliği bulunan, düşük maliyetli ve aynı zamanda da tam olarak ihtiyaca yönelik olan bu yapıları tercih etmek mümkün hale gelecektir. Siz de istekleriniz neticesinde en uygun şekilde yapıları burada belirleyebilir ve sonrasında da Gölcük Konteyner aracılığıyla bunu tercih edebilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki bu yapılar sizler için fazlasıyla ideal ve bir o kadar da uygun olacaktır. Çünkü kalite bakımından son derecede kaliteli olmasıyla birlikte bu konuda da oldukça fazla avantajlarının bulunduğunu belirtmek de hiç olmadığı kadar yeterli olacaktır.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

- - - - -
arama etiketleri: atatürk, ayvazpınarı, cumhuriyet, çiftlik, değirmendere merkez, değirmendere yalı, deniz evler, donanma, dumlupınar, düzağaç, eskiferhadiye, ferhadiye, halıdere yalı, halıdere yeni, hamidiye, hasaneyn, hisareyn merkez, icadiye, ihsaniye merkez, ipek yolu, irşadiye, karaköprü, kavaklı, körfez, lütfiye, mamuriye, merkez, mesruriye, nimetiye, nüzhetiye, örcün, panayır, piyalepaşa, saraylı, selimiye, siyretiye, sofular, şehitler, şevketiye, şirinköy, topçular, ulaşlı yalı, ulaşlı yavuz sultan selim, ümmiye, yazlık merkez, yazlık yeni, yeni, yukarı, yunus emre, yüzbaşılar.

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53