• Sosyal Hesaplarımız

İzmit Konteyner

Konteynerler her daim kullanılan ve tercih edilen unsur olmaktadır. Çok amaçlı olmasından dolayı hemen hemen herkesin tercihleri arasında olduğunu da söylemekte fayda var. Böylelikle İzmit konteyner ile birlikte kaliteli bir ürüne sahip olacağınızı bilmelisiniz. Birbirinden farklı tarzdaki bu ürünler her daim sizin için en uygunu ve bir o kadar da ideali olacaktır.İmal edilen bu konteynerlerde en çok ve en sık tercih edilen modellerden birisi ise atık konteyner olarak tercih edilmektedir. Bu konteynerler belirtildiği üzere atık taşımak için tercih edilmekte ve herkes tarafından da kullanılmaktadır. Dolayısıyla İzmit konteyner tercihinizi de bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle standart projelere göz atabileceğiniz gibi isterseniz de müşteri odaklı çalışmaların yapılmasını da isteyebilirsiniz. Böylelikle kendi isteklerinize ve arzularınıza göre en uygun konteynerleri belirleyebilir ve buna göre konteynerlere sahip olabilirsiniz. Firmamız aracılığıyla bu konuda profesyonel bir şekilde destek alabilir ve sonrasında da istekleriniz neticesinde en uygun konteynerlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu konteynerler tek kat olarak inşa edilse dahi isteğe göre de genişletilebilir hale gelmektedir. Böylelikle kendi istekleriniz neticesinde en uygun yapıya sahip olmanız mümkündür.

Farklı tarzdaki konteynerleri tercih etmek ve bu yapılardan da en uygun olanını belirlemek isterseniz o zaman firmamız ile iletişime geçtikten sonrasında bu değişikliklere sahip olmanız da mümkündür. Normal türlerinden daha farklı ve bir o kadar da özel şekildeki türleri tercih etmeyi istiyorsanız o zaman yapmanız gereken en önemli unsurlardan birisi ise İzmit konteyner tercihinde bulunmak olacaktır. Sizler için en uygun şekilde imal edilen ve kullanıma sunulan bu yapılardan memnun kalacağınızı, farklı tarzdaki yapılara da sahip olacağınızı bilmenizde bir hayli fazlasıyla fayda var. Son derecede kaliteli olmasıyla birlikte aynı zamanda bu yapılar sizin için fazlasıyla ideal olacaktır. Çünkü isteklerinizi karşıladığını ve ideal şekildeki yapılar olarak tercih edilebileceğiniz belirtmek bu konuda hiç olmadığı kadar fazlasıyla faydalıdır desek yeterlidir.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

- - - - -
arama etiketleri: 28 haziran, akarca, akçakoca, akmeşe atatürk, akmeşe cumhuriyet, akpınar, alikahya atatürk, alikahya cumhuriyet, alikahya fatih, alikahya merkez, ambarcı, arızlı, arpalıkihsaniye, ayazma, bağlıca, balören, bayraktar, bekirdere, biberoğlu, böğürgen, bulduk, cedit, cumhuriyet, çağırgan, çavuşoğlu, çayırköy, çubuklubala, çubukluosmaniye, çukurbağ, dağköy, doğan, durhasan, düğmeciler, emirhan, erenler, eseler, fatih, fethiye, fevzi çakmak, gedikli, gökçeören, gülbahçe kadriye, gültepe, gündoğdu, güvercinlik, hacıhasan, hacıhızır, hakaniye, hasancıklar, hatipköy, kabaoğlu, kadıköy, karaabdülbaki, karabaş, karadenizliler, kaynarca, kemalpaşa, kısalar, kocatepe, kozluca, kozluk, körfez, kulfallı, kulmahmut, kurtdere, kuruçeşme fatih, m.alipaşa, malta, mecidiye, nebihoca, orhan, orhaniye, ortaburun, ömerağa, sanayi, sapakpınar, sarışeyh, sekbanlı, sepetçi, serdar, sultaniye, süleymaniye, süverler, şahinler, şirintepe, tavşantepe, tepecik, tepeköy, terzibayırı, topçular, turgut, tüysüzler, veliahmet, yahyakaptan, yassıbağ, yeni, yenice, yenidoğan, yenişehir, yeşilova, zabıtan, zeytinburnu.

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53