• Sosyal Hesaplarımız

Karamürsel Konteyner

Konteynerler her geçen gün daha çok kullanılmakta ve herkes tarafından tercih edilmektedir. Birbirinden farklı tarzda olan bu yapıları siz de tercih edebilir ve istekleriniz neticesinde satın alabilirsiniz. Kaliteli, ideal ve aynı zamanda da isteklerinize cevap verecek yapılar farklı farklı tarzda olmaktadır. Atık konteyneri ya da yük konteyneri gibi farklı farklı türler Karamürsel konteyner ile sizlerin hizmetinizdedir. Siz de istekleriniz neticesindeki en uygun şekildeki konteyneri tercih edebilir ve onu kullanmaya başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı tarzdaki bu konteynerler sizler için en uygunu ve bir o kadar da ideali olacaktır. Kaliteli tarzdaki yapıları tercih etmeyi ya da böylesine arzu içerisinde olmayı isterseniz her daim profesyonel şekilde sizlere hizmet verecek olan bir firma ile çalışmanız sizin açınızdan çok daha avantajlı olacaktır.Son yıllarda sıklıkla kullanılmakta ve tercih edilmekte olan konteynerler pratik ve aynı zamanda da konforludur. Yük taşımak için en uygun haldeki yapılardan birisi olan bu konteynerler ortalama olarak on gün içerisinde imal edilip, gerekli inşa ve montaj işlemleri tamamlanır ve tarafınıza sunulur. Böylelikle hemen kullanmaya ve tercih etmeye de başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı modellerde ve türlerde olan buradaki Karamürsel konteyner sizler için en ideal şekilde inşa edilmektedir. Bu yapıların en büyük avantajlarından ve artılarından birisi daha az alan kaplamasıyla birlikte daha düşük maliyetli olması da büyük önem arz etmektedir.

Diğer yapılara göre çok avantajlı ve bir o kadar da uygun hale gelen yapılar günümüzün modern mimarisini de oluşturmaktadır. Bu yapılar isteğe göre oldukça kolay ve pratik şekilde inşa edilmesiyle beraber aynı zamanda kısa süre içerisinde de herhangi bir yerde ve zamanda da inşa edilip kullanılır hale getirilmektedir. İstekleriniz doğrultusunda en uygun yapıyı oluşturmak ve bunun da dizaynını, dekorasyon işlemlerini yapmak arzunuz varsa burasının en uygunu, ideali olacağını bilmenizde de fayda vardır. Sizler için yeterli olan Karamürsel konteyner her daim en ideali olacaktır. Kaliteli konteynerler günümüzdeki diğer yapılara oranla çok daha avantajlı hale gelmektedir. Böylelikle sizler de bu konteynerlere istekleriniz doğrultusunda her daim sahip olabilirsiniz.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

- - - - -
arama etiketleri: 4 temmuz, akçat, akpınar, avcıköy, çamçukur, çamdibi, dereköy, ereğli, fulacık, hayriye, ihsaniye, inebeyli, kadriye, karaahmetli, karapınar, kayacık, kızderbent, oluklu, osmaniye, pazarköy, safiye, semetler, senaiye, suludere, tahtalı, tepeköy, yalakdere

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53