• Sosyal Hesaplarımız

Kartepe Konteyner

Kullanım alanları faklı tarzda olan konteynerler günümüzde çok alanda kullanılmaktadır. Yük amaçlı ya da yapı amaçlı kullanılan bu konteynerler tam olarak amaca hizmet etmektedir. Siz de istekleriniz neticesinde en uygun şekilde Kartepe konteyner sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bu konteynerlerin çok amaçlı olmasıyla birlikte sizler için oldukça ideal ve uygun olacağını da bilmenizde fayda var. Çünkü düşük maliyetiyle birlikte hemen hemen her yere uyum sağlayan bu yapılar ayrıca yılın her günü de rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Böylelikle genellikle şantiyelerin tercihi arasında yer almasıyla birlikte güvenlik kulübesi ve farklı şekillerde de kullanılmakta, tercih edilmektedir.


Uluslararası standartlara uygun şekilde imal edilen yük konteynerleri ile birlikte diğer konteynerler de tam olarak isteğe göre imal edilmektedir. Bunun için de siparişini vermeden önce tam olarak ne istediğinizi belirlemeli ve sonrasında da Kartepe konteyner aracılığıyla bu yapılara göz atmalısınız. Emin olabilirsiniz ki kalite bakımından son derecede ideal ve uygun olan bu yapılar sizler için ideal seviyededir. İstekleriniz doğrultusunda en uygun olanını belirleyebilir ve sonrasında da bunu satın alabilirsiniz. En kısa süre içerisinde satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz konteynerler imal edilecek ve sizlere kullanmanız için teslim edilecektir. Sağlıklı, konforlu ve aynı zamanda da isteğinize göre özelleştirilerek bu şekilde kullanılan yapılar olduğunu bilmenizde de fayda var.


Nerede isterseniz orada gönül rahatlığıyla kullanacağınız bu yapılar aynı zamanda kolay sökülebilir ve kolay takılabilir özelliği sayesinde diğer yapılardan üstün olduğunu kanıtlamıştır. Aynı zamanda üretim maliyeti de Kartepe konteyner ile birlikte oldukça düşük seviyede olacaktır. Siz de bu düşüncedeyseniz ya da isteğiniz bu doğrultudaysa en ideal şeklide olan konteyneri belirleyebilir, sonrasında da onun siparişini vererek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde de kullanımınıza hazır hale geleceğini bilmelisiniz. Çünkü bu yapılar sizler için fazlasıyla idealdir. Aynı zamanda farklı türlerinin ve modellerinin bulunduğunu, bu modeller arasından da seçim yapabileceğinizi belirtmekte de fayda vardır. Siz de bu yapıları belirleyebilir ve sonrasında da bunu rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

- - - - - - -
arama etiketleri: acısu, arslanbey, ataevler, ataşehir, balaban, çepni, derbent, dumlupınar, emekevler, ertuğrul gazi, eşme, eşmeahmediye, fatih sultan mehmet, havluburun, ibrikdere, istasyon, karatepe, ketenciler, köseköy, maşukiye, nusretiye, pazarçayırı, rahmiye, sarımeşe, serinlik, suadiye, sultaniye, şevkatiye, şirinsulhiye, uzunbey, uzunçiftlik, uzuntarla

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53