• Sosyal Hesaplarımız

Kocaeli Kepenkli Depo Konteyner

Özel depolama ihtiyaçları oluştuğunda en kolay ve ekonomik çözüm depo konteyner olmaktadır. Kocaeli depo konteyner ihtiyaçları için özel olarak ürettiğimiz kepenkli depo konteynerler isteğinize göre el ile manuel açılabilir yada elektrikli sistemle uzaktan kumandalı otomatik açılabilir olarak imal edilmektedir.

Yuvam Konteyner kalitesi ile ürettiğimiz kepenkli depo konteynerler sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek en iyi ürünlerimizdir. 2x3m ile 4x12m ebatlarına kadar bir çok farklı kombinasyonda imalat yapmaktayız. Tek odalı, çoklu odalı olarak talebiniz doğrultusunda yaptığımız bölmeler ile birden farklı ürünler depolayabilirsiniz.

Kocaeli Gebze organize sanayi bölgesindeki fabrikamızda örnek ürünlerimizi görmek ve çayımızı içmek için sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
arama etiketleri:
Kocaeli merkez konteyner, Başiskele kabin, Çayırova depo konteyner, Darıca kepenkli depo konteyner, Derince, Dilovası, Gebze depo konteyner, İzmit, Körfez atık depo konteyner, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe konteyner depo

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53