• Sosyal Hesaplarımız

Yüksek Tip Depo Konteyner

Konteynerler genellikle standart ölçülerde üretilen modüler yapı sistemleridir. Standart konteyner yüksekliği 260 cm'dir. Tır ve kamyon üzerinde tüm yollarda kolayca taşınabilmesi, engellere takılmaması için bu standart belirlenmiştir.

Yuvam Konteyner imalatı olan standart dışı yüksekliğe sahip konteynerler ile yüksek tip konteyner ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Taşınabilir bir konteynerde 350 CM yüksekliğe kadar kaliteli biçimde imal ettiğimiz yüksek tip konteynerler ile özellikle depolama ihitiyaçlarınızda 90 CM daha fazla yüksekliğe sahip olursunuz. Daha yüksek ebatlarda da üretim yapmaktayız. 350 CM yüksekliğinden fazla konteynerleri modüler birleşimli olarak imal etmekteyiz ve yerinizde birleştirmesini yapmaktayız.


Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
arama etiketleri:
Kocaeli merkez konteyner, Başiskele konteyner, Çayırova ambar konteyner, Darıca şantiye konteyner, Derince, Dilovası, Gebze ofis konteyner, İzmit, Körfez atık konteyner, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe konteyner ev

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53