• Sosyal Hesaplarımız

3x7m Tek Odalı ve İki Odalı Konteyner

Konteynerler dünyada modüler yapı teknoloji ile üretilen bir standart haline gelmiştir. Üretimi en çok yapılan konteyner ebatı ise 3x7m standart konteynerlerdir. 3x7m standart konteynerler 21 m2 alana sahiptir ve hem taşıma kolaylığı hem de bir çok ihtiyaca ebat olarak uygun olması ile tercih sebebi olmaktadır.

Galvaniz saclı ve sandwich panelli olarak iki türde üretim teknolojisine sahiptir. Galvaniz sac kaplamalı konteynerler fiyat/performans açısından öne çıkmaktadırlar. Sandwich panelli konteynerler ise uzun ömür ve yüksek ısı yalıtım avantajları ile öne çıkmaktadırlar. 3x7m konteynerler ofis, depo yada şantiyelerde genellikle tek oldalı olarak tercih edilmektedir. İki odalı konteynerler ise en çok ev olarak tercih edilmesinin yanı sıra ofis ortamlarında da çokça tercih edilmektedir.

3x7m Konteynerlerin Genel Özellikleri

3x7m konteynerler galvaniz saclı ve sandwich panelli olarak ikiyi ayrılırlar. Üretim teknolojisinde ise farklılıklar göstermektedirler. Genel olarak 2 adet standart camdan ve 1 adet dış kapıdan oluşmaktadır. Camlar ve kapı farklı noktalarda isteklerinize göre konumlandırıla bilmektedirler.

3x7m ebatı taşıma avantajı en ideal boyutta olan ebattır. Bir tır ile 2 adet 3x7m konteyner rahatlıkla taşınabilmektedir. Vinçler ile taşımada ise uzunluk olarak vinçlere tam sığmaktadır.

Sandwich Panel Konteyner

Dış duvarlar 4 cm kalınlığında sandiviç panelledir. Sandiviç panelin özellikleri ise çift kat sac arasına poliüretan köpükten ve taş yününden oluşmaktadır. İsteğinize göre imalat aşamasında bu özellik seçilmektedir. Sandiviç panel sacları çift katlı fırın boyalı olarak imal edilmektedir. Bu özelliği onu çizilmelere karşı oldukça dirençli yapar. Pencereleri standart ebatta PVC pencere olarak Yuvam Konteyner imalatı olarak üretilmektedir. Zeminde suya ve küfe karşı dirençli yerli üretim betopan kullanılmaktadır. Dış kapısı fırın boyalı standart ebat sac kapı olarak imal edilmektedir. Alternatif oladak MDF ve PVC kapı olarakta seçenekleriniz mevcuttur. Tavan üstü çatısı paslanmaya dirençli trapez sac ile kaplanmaktadır. Çatı ısı yalıtımı taş yünü ile yapılmaktadır. İç tavan üstü ise standart olarak PVC lambiri ile kaplıdır. Eğer içerisinde soba gibi yüksek ısı üreten bir ısıtma sistemi kullanacaksanız isteğinize göre betopan ile de iç tavan kaplanabilmektedir.

Galvaniz Saclı Standart Konteyner

Galvaniz saclı ekonomik konteynerlerin sandiviç panelden farkı duvar kaplamalarıdır. Dış duvarları 0,50 mm fırın boyalı galvaniz sac ile kaplanmaktadır. Ayrıca dış duvarlarını isteğinize göre farklı renklere boyamaktayız. İç duvarları ve tavanı PVC lambiri ile kaplıdır. Duvarların ısı yalıtımı ise EPS köpük ile standart olarak kaplanmaktadır. Ayrıca isteğinize göre izocam ile de duvar ısı yalıtımı yapılabilmektedir. Pencereleri standart ebatta PVC pencere olarak Yuvam Konteyner imalatı olarak üretilmektedir. Zeminde suya ve küfe karşı dirençli yerli üretim betopan kullanılmaktadır. Dış kapısı fırın boyalı standart ebat sac kapı olarak imal edilmektedir. Alternatif oladak MDF ve PVC kapı olarakta seçenekleriniz mevcuttur. Tavan üstü çatısı paslanmaya dirençli trapez sac ile kaplanmaktadır. Çatı ısı yalıtımı taş yünü ile yapılmaktadır.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
arama etiketleri:
Kocaeli merkez konteyner, Başiskele kabin, Çayırova wc konteyner, Darıca şantiye konteyner, Derince, Dilovası, Gebze ofis konteyner, İzmit, Körfez atık konteyner, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe konteyner ev

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53