• Sosyal Hesaplarımız

Güç Odası, Soğutuculu Kabin Konteyner

Güç odaları fabrikaların, şantiyelerin adeta kalbi noktasındadır. Henüz alt yapının kurulu olmadığı bölgelerde enerji kurulan şantiyelerin tüm elektrik ihtiyacını jeneratörler ve güç kaynakları ile sağlayabilmektedir. Fabrikalar ise üretim sürekliliğini koruyabilmek için yedek çözüm olarak jeneratörler ve UPS güç ünitelerinden faydalanmaktadırlar.

Şantiyelerde güç üreten cihazların en büyük sorunları yağmur, soğuk ve sıcak ortamlardır. Bu sebeple jeneratör ve güç ünitelerini kapalı alanlarda muhafaza etmek zorundadırlar. Yuvam Konteynerin imalatı olan soğutucu güç odası kabinleri sizleri tüm sorunlarınızdan kurtarmak üzere dizayn edilerek üretilmektedir.

Duvar ısı yalıtımı ile oldukça soğuk havalarda bile jeneratörünüzün donma riskine karşı koruma sağlamaktadır. Yaz aylarında ise aşırı sıcaklardan hem duvar yalıtım sistemi ile korumasının yanı sıra entegre soğutma sistemi ile içerisini daima serin tutmak üzere dizayn edilmektedir. Böylece jeneratör ve güç kaynaklarınız üst düzey performansta çalışmaya devam etmektedir. Ek havalandırma sistemi ile jeneratör çalışma esnasında oluşan egzoz dumanını kabin içerisine yansıtmadan dışarıya tahliye etmektedir.
Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
arama etiketleri:
Kocaeli merkez konteyner, Başiskele kabin, Çayırova wc konteyner, Darıca şantiye konteyner, Derince, Dilovası, Gebze ofis konteyner, İzmit, Körfez atık konteyner, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe konteyner ev

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53