• Sosyal Hesaplarımız

Kandıra Konteyner

Günümüzde sıklıkla kullanılmakta olan konteynerler farklı tarda ve çeşitte olmaktadır. Dolayısıyla isteğe göre en uygun şekilde üretimi geçekleştirilmekte satım işlemi yapılmakta olan bu konteynerleri siz de tercih edebilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki bu konteynerler daima sizler için ideal ve bir o kadar da uygunu olacaktır. Dolayısıyla Kandıra konteyner tercihinde bulunmak ve sonrasında da bunları satın almak isterseniz son derecede mümkün ve ideal olduğunu belirtmekte fayda var. İstekleriniz neticesinde uygun olan bu konteynerler ISO yük konteyner olarak bilinmektedir. Uluslararası standartlara uygun şekilde imal edilen ve satışı gerçekleştirilmekte olan bu yapıları siz de rahatlıkla belirleyebilir ve sonrasında da satın alabilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki bu yapılar oldukça kaliteli ve sizler için de ideal olacaktır.Kabin konteynerler de aynı şekilde son zamanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun en çok kullanıldığı alanlar ise güvenlik kulübeleri olarak bilinmektedir. Kullanım bakımından tam olarak amaca uygun olmasıyla birlikte Kandıra konteyner aynı zamanda düşük maliyeti ve kısa süre içerisinde de üretimi gerçekleştirilmesiyle beraber çoğu kişinin tercihleri arasında yer almaktadır. Siz de aynı şekilde düşünüyorsanız ve istekleriniz neticesinde bir konteyner sahibi olmak istiyorsanız belirtildiği üzere bu yapılar çok daha uygun ve bir o kadar da ideal şekilde olacaktır. Emin olabilirsiniz ki bu konteynerler tam olarak amacına hizmet etmektedir ve siz ne şekilde kullanmak istiyorsanız o şekilde belirleyebilirsiniz.

Günümüzde prefabrik yapıların kullanımının artmasıyla birlikte hemen hemen herkes tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Siz de bu yapıları tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki bu yapılar sizler için fazlasıyla ideal olacak ve de Kandıra konteyner aracılığıyla seçiminizi geçekleştireceksiniz. Farklı tarzda ve aynı zamanda da özel şekilde olan bu konteynerler özellikleri bakımından da oldukça avantajlı olmaktadır. Sizin isteklerinize göre kişiselleştirilebilen ve aynı zamanda da şekillendirilen bu yapıları kullanabilir ve tercih edebilirsiniz. Kolaylıkla satın alabileceğinizi ve en kısa süre içerisinde de imalat işlemlerinin tamamlanarak kullanabileceğinizi bilmenizde bu konuda fazlasıyla fayda olacaktır.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

- - - - -
arama etiketleri:
ağaçağıl, ahmethacılar, akbal, akçabeyli, akçakese, akçaova, akdurak, akıncı, alefli, antaplı, avdan, aydınlık, babaköy, babalı, bağırganlı, balaban, balcı, ballar, beyce, beylerbeyi, bolu, bozburun, cebeci, çakırcaali, çakmaklar, çalca, çalköy, çalyer, çamkonak, çarşı, çerçili, dalca, deliveli, doğancılı, döngelli, duraçali, duraklı, eğercili, elmacık, esentepe, ferizli, gebeşler, goncaaydın, hacılar, hacımazlı, hacışeyh, hediyeli, hıdırlar, hüdaverdiler, incecik, kabaağaç, kanatlar, karaağaç, karadivan, karlı, kaymaz, kaymaz erikli, kefken, kıncıllı, kırkarmut, kızılcapınar, kocakaymas, kubuzcu, kurtyeri, lokmanlı, mancarlar, merkez erikli, mülküşehsuvar, nasuhlar, orhan, ömerli, özbey, pelitpınarı, pınardüzü, pınarlı, pirceler, safalı, sarıahmetler, sarıcaali, sarıgazi, sarnıçlar, selametli, selimköy, sepetçi, seyitaliler, sinanlıbilallı, sucuali, süllü, şerefsungur, tatarahmet, teksen, terziler, topluca, üğümce, yağcılar, yusufça.

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53