• Sosyal Hesaplarımız

Kocaeli Betopanlı Metropol Kabin

Güvenlik kabinleri, bekçi kulübeleri, büfe gibi bir çok alanda tercih edilmektedir. Genel üretimi sandiviç panel olarak gerçekleşmektedir. Sandiviç panel kabinler standart üretim bekçi kulübeleri olmaktadır. Eğer standartın dışında şık, dikkat çekici ve kurumsallığa yakışan kabinler istiyorsanız Metropol Kabinler tam size göredir.

Yuvam Konteyner kalitesi ile üretilen Metropol Kabinler beton görünümü ve yapısını sağlayan avantajı ile büyük beğeni almaktadır. Parapet çatısı, dört köşe spot aydınlatması ile kalite ve kurumsallık isteyen firmaların aradığı özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Renk geçişleri ve betopan motifleri ile fark oluşturmaktadır.

Metropol kabinler 150x150 cm ebat ile 240x300 cm arasında değişmektedir. Daha büyük ebatlarda ise Metropol Konteyner çözümlerimiz ile sizlere üretim yapmaktayız.

150x150 cm Metropol Kabin
150x200 cm Metropol Kabin
200x200 cm Metropol Kabin
200x300 cm Metropol Kabin
240x300 cm Metropol Kabin


Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
arama etiketleri:
Kocaeli metropol kabin, Başiskele, Çayırova metropol, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze metropol kabin, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53