• Sosyal Hesaplarımız

Kocaeli Betopanlı Metropol Konteynerler

Ofis konteyner başta olmak üzere güvenlik kulübeleri, büfe, bilet gişesi, halk ekmek, zabıta ve polis yapılarına özel üretilen Metropol Konteyner sizlere özel üretilmektedir. Yuvam Konteyner'in en çok tercih edilen konteyner ürünleri arasında olan Metropol Konteyner parapet çatısı, betopanlı duvar motifleri ve özel renklerde boyası ile öne çıkan ürünlerdendir.

Camları standart açılır yada sürgülü açılır özelliği ile ihtiyacınıza cevap verecek niteliktedir. Cam ve kapılarında PVC ile Alüminyum olarak tercihinize göre imal etmekteyiz. İç ve dış renklerini kurumsal kalitenize uygun RAL kodları ile birinci sınıf yerli boyalar ile boyayarak zengin ve şık görüntü oluşturmaktayız. Yuvam Konteyner Kocaeli Gebze organize sanayi bölgesindeki fabrikasında aylık 200 adet metropol konteyner üretim kapasitesi ile sizlerin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermektedir. 2 yıl imalat hatalarına karşı garantisi olan metropol konteyner ile ürünleriniz güvence altındadır.

Metropol Konteynerler 300x300, 300x400, 300x500, 300x600 ve 300x700 cm ebatlarında imal edilmektedir. Daha büyük boyuttaki ürün istekleriniz için bize ulaşarak model ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Eğer bu ebatlardan daha ufak bir metropol konteyner ihtiyacınız varsa metropol kabinlerimizi inceleyebilirsiniz.

300x300 cm Çatılı Metropol Konteyner
300x400 cm Çatılı Metropol Konteyner
300x500 cm Çatılı Metropol Konteyner
300x600 cm Çatılı Metropol Konteyner
300x700 cm Çatılı Metropol Konteyner


Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
arama etiketleri:
Kocaeli metropol konteyner, Başiskele, Çayırova metropol konteyner, Darıca şantiye konteyner, Derince, Dilovası, Gebze metropol ofis konteyner, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53