• Sosyal Hesaplarımız

Kocaeli Kimyasal ve Tehlikeli Atık Konteyner

Kocaeli'de imalat yapan fabrikanızda, hastane yada laboratuvarınızda imalat yada kullanım sonrası ortaya çıkan atık maddeler yasalar gereği uygun ve sertifikalı konteyner depolarında biriktirilmelidir. Biriktirilen atıklar çeşitli bölgelerdeki yetkili atık deposuna sevk edilip güvenli biçimde imha edilmektedir. Bu atıklar gelişi güzel olarak stoklanması hem insan sağlığı hem de iş yeri güvenliği açısında ciddi tehlikeler oluşturmaktadır. Yanıcı, patlayıcı ve zehirleyici özellikler taşıyan atıklar güvenli konteyner atık depolarında muhafaza edilerek teklikeyi en aza indirmektedir.

Atık konteynerleri yasalara en uygun depolama çözümleridir. Yuvam Konteyner özel üretim teknolojisi ve mühendisliği ile imal edilen atık konteynerlerini sizlerin şartnamenize en uygun biçim de üretmektedir. Atık konteynerler mobil olması avantajı ve bünyesinde bulundurduğu teknolojileri ile üstün güvenlik sağlamaktadır. Yangını önceden alan sensörleri, otomatik yangın söndürme sistemi, yangını kontrol altında tutan sistematik havalandırma sistemi, yanmaya dayanıklı üretim malzemeleri ile olası bir çok tehlikeden korumaktadır.

İhtiyaçlarınız çerçevesinde imalatını yaptığımız atık konteyner modellerimiz

Sizlerin yaptığı işe göre geliştirdiğimiz bir çok atık konteyner ürünümüz mevcuttur. Sizleri anlayan ve ihtiyaçlarınızı en iyisiyle bilen Yuvam Konteyner en çok ürettiği atık modelleri aşağıdaki gibidir. Bunların dışındaki tüm ihtiyaçlarınıza da çözüm üretmekteyiz.


  • Kimyasal atık konteyner
  • Tehlikeli atık konteyner
  • Tıbbi atık konteyner
  • Ambalaj atık konteyner
  • Yağ atık konteyner
  • Akü ve pil atık konteyner
  • Evsel atık konteyner
  • Kontamine atık konteyner
  • Exproof atık konteyner
  • Aerosol tehlikeli depolama kabiniSipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
arama etiketleri:
Kocaeli atık konteyner, Başiskele tıbbi atık, Çayırova kimyasal atık konteyner, Darıca evsel atık konteyner, Derince, Dilovası, Gebze tıbbi konteyner, İzmit, Körfez atık konteyner, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe tehlikeli atık konteyner

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53