• Sosyal Hesaplarımız

Kocaeli Sandiviç Panel Kabinler

Yuvam Konteyner seri üretimin de sunduğu imkânlarla cazip fiyatlarla kabinleri müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Bir çok yere ve amaca uygun olarak tasarlanan ve üretilen kabin çeşitlerimiz yüksek kalitede malzeme kullanımıyla uzun ömürlü olarak kullanıma hazır üretilmektedir. Yuvam kalitesi ile üretilen kabinlerin kullanım yerlerini saymak gerekirse büfe kabini, güvenlik kabini, gazete, dergi ve kitap satış kabini, halk ekmek satış kabini, elektronik kart satış kabini, zabıta ofisi, jandarma ve polis güvenlik noktası kabini şantiye çalışma ofisi kabini, otopark kabini, sağlık ocağı kabini ve wc duş kabinleri ilk sırada yer almaktadır.

Birçok şirketin ihtiyacı olan kabinler artık istediğiniz modele göre sizlere sunuluyor! Her zaman en kaliteli çözümleri sizlere getiren kabinler, dilediğiniz kabin modelleri ile her zaman isteklerinize çözüm getiriyor. Hayatınızın her alanında sizlere daima etkili ve kaliteli çözümler sağlayan kabinler birçok model ve çeşitleri ile her zaman en iyi çözümleri sizlere sunuyor. İstediğiniz özelliğe sahip kabinler, hatta kendi projeniz olan kabinler kısa sürede sizler için düzenlenerek montaja hazır hale gelir. Böylece her zaman en etkili ve hızlı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Hayatınızın her alanında sizlere etkili ve pratik çözümler sunan birçok kabin seçeneği ile sizde istediğiniz model ve tasarımdaki kabinlere sahip olabilir ve işlerinizi çok pratik biçimde çözümlere ulaştırabilirsiniz.

Birçok seçeneği bulunan kabin sistemlerinin istediğiniz özelliğe sahip, istediğiniz modeldeki tasarımına sahip olabilir ve her zaman en kaliteli çözümleri elde edebilirsiniz. Ülkemizde ve dünyada etkili bir şekilde kullanılan bu sistemler ile her zaman istediğiniz verimli sonuçlara ulaşabilir ve etkili çözümlere sahip olabilirsiniz. Günden güne hayatınızı kolaylaştıran ve aradığınız çözümleri sizlere sunan kabin sistemleri ile her zaman en doğru çözümlere ulaşırken, birçok model seçeneğiyle sizlere en pratik çözümleri ulaştırıyor. Hayatınızın her alanında sizlere etkili ve pratik çözümler sunacak olan kabin modelleri alternatifleri ile her zaman en iyi çözümler sizinle!
Sandiviç panel kabinler tercih edilen kabin ürünlerimiz arasında birinci sıradadır. Aylık 500 adet üretim kapasitemiz ile bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir üretim hattına sahip olmanın gururunu yaşamaktayız.

Sandiviç panel kabinler standart ve en ekonomik ürünlerimiz olmasının yanı sıra Sandiviç Panel Metropol Kabin ürünlerimiz ise şıklığı ve dikkat çeken detayları arzulayan müşterilerimiz için alternatif güvenlik kabini ürünümüz olarak ön plana çıkmaktadır.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
arama etiketleri:
Kocaeli kabin konteyner, Başiskele kabin, Çayırova güvenlik kabini, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze güvenlik kabini, İzmit, Körfez bekçi kabini, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53