• Sosyal Hesaplarımız

Kocaeli Sandiviç Panel Metropol Kabinler

Güvenlik personellerinin başta olmak üzere bilet satışı, büfe, gazete, dergi satışı gibi bir çok alanda kabinler tercih edilmektedir. Metropol kabinler, sıradan kabinlerin basit görüntüsünü farklılaştıran, bir kimlik ve şıklık katan kabin türleridir. Sandiviç panelli duvarları ile yüksek ısı yalıtımı ile yaz aylarında sıcaktan, kış aylarında ise soğuktan korunmakta üst düzey performans sergilemektedirler.

Metropol kabinler, standart kabinlerden farklı olarak parapet çatısına sahip olmaktadır. Parapet çatılar, kabinin tasarımını üst seviyeye taşıyan detaydır. Şık çıkıntısı ve ekstra görüntü detayları ile dışarıdan bakışta dikkatleri üzerine çekmektedir. Parapet çatı yağmur, kar gibi hava durumlarında su tahliyesinde ekstra bir performans sağlamasının yanı sıra kabin içerisine sızabilecek suları da önlemekte başarılı bir performans sergilemektedir. Yaz aylarında ise güneşin kavurucu sıcağın ekstra katman ve çıkıntı sağlayarak sıcaklardan tamamen korumaktadır.

Yuvam Sandiviç Panel Metropol Kabinler tamamen yerli üretim ürünlerden imal edilmektedir. Yuvam Konteynerin geliştirdiği üretim teknolojisi ve birinci sınıf işçiliği ile üretilen kabinler Türkiye'nin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Aylık 400 adet üretim kapasitemizle tüm metropol kabin ihtiyaçlarınızı kısa sürede teslim etmekteyiz.Sandiviç panelli metropol kabinler çift kat fırın boyalı sac arasına 4 cm EPS köpük ile kaliteli bir ısı yalıtımı sağlamaktadır. Parapet çatılı sandiviç panel metropol kabinlerimizin haricinde daha ekonomik bir güvenlik kabini ihtiyacınız var ise standart sandiviç panel kabinlerimiz sizler için uygun bir çözümdür. Fakat dış görünüşünün metal görünmek yerine beton görünümünde olmasını tercih ediyorsanız, Türkiye'de en çok talep gören bir diğer kabin ürünümüz olan Betopanlı Metropol Kabin ürünlerimizi incelemeniz gerekmektedir.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
arama etiketleri:
Kocaeli metropol kabin, Başiskele, Çayırova sandiviç panel kabin, Darıca şantiye konteyner, Derince, Dilovası, Gebze sandiviç panel metropol kabin, İzmit, Körfez metropol kabin, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53