• Sosyal Hesaplarımız

Körfez Konteyner

Kullanımı her geçen gün daha da artan ve çoğu kişi tarafından tercih edilen konteynerler farklı farklı amaçlar için kullanılabilir. Siz de Körfez konteyner ile birlikte isteklerinize göre en uygun şekildeki türleri satın alabilir ve sonrasında da onu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki buradaki yapılar sizin için fazlasıyla uygun ve bir o kadar da ideal olacaktır.


Birbirinden farklı tarzda ve şekilde olan konteynerleri siz de burada belirleyebilir ve isteklerinize göre ne tür konteynere sahip olacağınızın kararını verebilirsiniz. Normal yani konteynerlere oranla çok daha avantajlı olan yapıları tercih edebileceğinizi bilmenizde de fayda var. İstenilen herhangi bir yere oldukça kısa süre içerisinde inşa edilen Körfez konteyner bu konuda oldukça uygun ve bir o kadar da ideal şekilde olacaktır. Hemen hemen her bütçeye uygun şekilde oluşturulan ve imal edilen bu yapılar farklı projeler şehirler için inşa edilebileceği gibi aynı zamanda da kırsal alana yapılabilir. İstekler neticesinde profesyonel bir ekiple çalışmakla birlikte bu yapıların sizler için daha uygun ve bir o kadar da ideal hale getirileceğini bilmelisiniz. Farklılığı yaşatacak ve aynı zamanda da diğer yapılardan çok daha avantajlı hale gelecek konteynerler sadece bu amaçla değil farklı farklı amaçlarla ya da şantiye alanı gibi de tercih edilmektedir. Bunun kararını siz tam anlamıyla verdikten sonrasında gerekli anlaşmaları sağlayabilir ve bunun neticesinde de kaliteli bir prefabrik yapı sahibi olabilirsiniz.


Kaliteli bir konteyner tercihinde bulunmak ve sonrasında da bu durumdan da memnun kalmak isterseniz burada bulunan yapılar sizin için en ideali ve bir o kadar da uygunu olacaktır. Çünkü Körfez konteyner ile birlikte kaliteli şekilde bu konteynerlere sahip olabilirsiniz. Farklılığı sizlere yaşatacak ve aynı zamanda da kalitesinin oldukça yüksek olmasını sağlayacak bu ürünler isteğinize göre üretimi gerçekleştirilmiştir. Böylelikle ilk olarak ne istediğinize karar verebilir, sonrasında da bu istekleriniz neticesinde en ideal şekilde olan konteynerlere göz atabilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki bu yapılar tam da sizin isteklerinize göre.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

------
arama etiketleri:  17 ağustos, agah ateş, alihocalar, atalar, barbaros, belen, cuma, cumhuriyet, çamlıtepe, çıraklı, dere, dikenli, elmacık, esentepe, fatih, güney, hacı akif, hacı osman, himmetli, ilimtepe, kalburcu, karayakuplu, kışladüzü, kirazlıyalı, kutluca, kuzey, mimar sinan, naip, osmanlı, sevindikli, sipahiler, şemsettin, şirinyalı, yavuz sultan selim, yeniyalı, yukarı hereke konteyner.

Yuvam Konteyner, Kocaeli Çayırova organize sanayi bölgesindeki fabrikasından yaptığı imalat ile Kocaeli'nin en büyük konteyner firmasıdır. 2007'den beri faaliyette olan firma olarak yüzlerce Kurumsal Firmanın tercihi olmanın gururunu yaşamaktayız. Geliştirdiği konteynerler ile yapı sektörüne farklar getiren Yuvam Konteynerin ürünleri bugün Türkiyenin her bölgesinde kullanılıyor. Şantiye yapılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yuvam Konteyner 50 mm duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon sunan sandiviç panel sistemi, vidalı elektrostatik boyalı ana karkas özelliği ile yüksek kalite sunar.

Yuvam Konteyner, %60’a varan ısı izolasyonu, minimum karbon salınımı, 0 dönüşümü ve demonte özelliğiyle işçi şantiye kamplarında yönetim ofisi, teknik ofis, yatakhane, yemekhane, revir, mescit, kantin, çamaşırhane, kiler, depo, wc duş ünitesi olarak kullanılmaktadır. 3 kata kadar birleşimli sistemle projelendirilerek istenilen büyüklükte güvenli kullanımda mekanlar oluşturulmaktadır. Konteyner ev de Yuvam Konteynerin üretimleri arasında yer almaktadır. Konteyner yaşam alanlarının en büyük avantajı da konteyner fiyatlarıdır. Diğer tüm yapılara göre en düşük bütçeyle ev, ofis, depo vb. sahibi olabilirsiniz. Bir çok insan, arsasına bir ev, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi yaptırmak ister. Ancak, ekonomik durumu buna izin vermeyebilir. İşte bu noktada konteyner yaşam alanları en ucuz alternatif olur. Yeni geliştirilen Yuvam Konteyner ürününün bir diğer dikkat çeken özellikleriyle üretilmiş olmasıdır. Bu konteyner sistemi, konteynerlerin demonte ön üretim sonrası paketlenerek uluslararası nakliye standartlarında kolayca taşınarak kullanım yerinde çok kısa sürede kullanıma hazır olarak kurulabilmesine imkan tanımaktadır.

İletişim Formu


YUVAM KONTEYNER LTD. ŞTİ.

ADRES:
Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Sevda Sk.
No:3, 41420 Çayırova, KOCAELİ
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
TEL: 0850 318 43 53